ارائه دهنده خدمات برش لیزر و حکاکی لیزری 

قوانین و مقررات


کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت لیزر 118 را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

تبصره 1

افراد برای عضویت در سایت شرکت و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند.

در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می کنند.

تبصره 2

افراد برای خرید می توانند ابتدا ثبت نام کرده وخرید خود را تکمیل نمایند . بدیهی است افرادی که ابتدا ثبت نام کرده اند نیاز به تکمیل اطلاعات خود ( در صورت عدم تغییر در اطلاعات ) برای خریدهای بعدی ندارند.  

تبصره 3

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره 4

به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

تبصره 5

خریداران محترم می توانند در صورت عدم تطابق کالای درخواستی با کالای خریداری شده تا 48 ساعت بعد از خرید کالا را بازگرداننده و وجه خود را دریافت نمایند. ( هزینه حمل بر عهده خریدار می باشد )