ارائه دهنده خدمات برش لیزر و حکاکی لیزری 

Instagram

Telegram

لیزر استیل

لیزر استیل یکی دیگر از فلزات بسیار محبوب برای حکاکی لیزری است، به یک دلیل ساده - حکاکی فوق العاده ای دارد و می تواند به یک پوشش با کیفیت عکس دست یابد. استیل که در برابر خوردگی مقاوم است، اغلب برای صفحات نمایش در فضای باز حکاکی می شود. همچنین ماده انتخابی برای اجزای مهندسی برش لیزری است

لیزر استیل  با استفاده از دستگاه های برش و حکاکی لیزر روشی عالی برای درج متن و آرم مورد نظر روی محصول و در نتیجه اثرگذاری بیشتر می باشد. با استفاده از خدمات لیزر استیل می توان بر روی طیف وسیعی از محصولات از جنس استیل ، عمل حکاکی لیزری را با ظرافت بسیار عالی انجام داد.

مرکز تخصصی  پرهام لیزر، با بهره مندی از افراد متخصص و با تجربه، با استفاده از دستگاه های حرفه ای لیزر می تواند بهترین لیزر استیل  را به شما با مناسب ترین قیمت و زمان ارائه نماید.

حکاکی لیزری فلزات  روی استیل، آلومینیوم، آهن، مس، برنج، طلا، نقره، پلاتین و .... بصورت بسیار دقیق و ظریف قابل انجام است.

از خدمات لیزر استیل و فلزات برای کاربردهای زیر استفاده می شود:

-    فلش مموری
-    موبایل
-    تجهیزات پزشکی
-    قطعات نظامی
-    حکاکی سریال
-    فندک
-    لوله
-    قطب نما
-    وسایل اندازه گیری
-    تبلت و لپ تاب
-    زیورآلات
-    ابزار
-    قاشق و چنگال
-    حکاکی انواع طرح های مورد نظر شما روی موبایل
-    قطعات الکتریکی
-    عینک
-    اتصالات
-    یراق آلات
-    ساعت مچی

حکاکی لیزری استیل


فلز استیل یکی از پر مصرفترین فلزات مورد استفاده در صنایع مختلف میباشد.
این فلز معمولا در دو نوع استیل نگیر و استیل بگیر و طرحهای مختلف از جمله مات، خشدار، براق، طلایی و دودی کاربردهای بسیاری دارد.
تجربه ما در کار حکاکی لیزری استیل نشان میدهد که فلز استیل به دلیل جذب لیزر بالا یکی از بهترین فلزات برای حکاکی میباشد که با تنظیم توان و سرعت دستگاه لیزر طیف وسیعی از حکاکی سطحی تا حکاکی عمیق را میتوان روی این فلز پرکاربرد بدست آورد.
یکی از عوامل مهم استفاده از استیل در صنایع مختلف مقاومت در برابر خوردگی این فلز در شرایط آب و هوایی و دمایی مختلف میباشد. که دلیل اصلی این موضوع بکار بردن عنصر کربن و کروم در آلیاژ استیل میباشد.
از جمله موارد پرکاربرد حکاکی لیزری استیل، حک بر روی قطعات صنعتی مختلف، ساخت پلاک مشخصات فنی دستگاه و پلاکهای تبلیغاتی میباشد.
مجموعه پرهام لیزر با بهره گیری از دستگاه های بروز حکاکی فلزات و نیروهای متخصص شرایط ارائه کار با کیفیت و سرعت بالا در تیراژهای مختلف را برای مشتریان عزیز فراهم آورده است.

 

حکاکی استیل

حکاکی استیل  یک راه حل مارک زنی لیزر دائمی برای شناسایی قطعات و قابلیت ردیابی قطعات استیل و فلزی است. برای مارک زنی انواع آلیاژهای فلزی مانند استیل آنودایز شده، استیل کربنی، استیل قالبی و استیل ضد زنگ می توانید به لیزرهای فیبر اعتماد کنید. از حکاکی استیل می توان برای علامت گذاری کدهای ماتریس داده، شماره سریال، بارکد و آرم روی قطعات استیل استفاده کرد. نمونه های رایج عبارتند از:

  • فنرهای تعلیق
  • قطعات صندلی ماشین
  • لنت های ترمز
  • قطعات ساختار بدن
  • میله های T
  • کانال های L و C
  • ورق
    و خیلی بیشتر...


بر اساس نیازهای کاربردی خود، می توانید استیل را با استفاده از فرآیندهای مختلف مارگ گذاری لیزری کنید .تمام این فرآیندهای لیزری علائمی با کنتراست و کیفیت بالا ارائه می دهند. هر کدام برای نیازهای خاص تنظیم شده اند، مانند سرعت مارک زنی بالا، یا علامتی که می تواند در برابر عملیات سطحی مانند شات بلاست، پوشش الکترونیکی و عملیات حرارتی مقاومت کند.

 

 

حکاکی روی استیل برای کاربردهای صنعتی

بدون مواد مصرفی و نگهداری کم

 

مدیریت و نگهداری مواد مصرفی در کاربردهای صنعتی بسیار رایج است. با حکاکی روی استیل، می توانید از شر اجزای مکانیکی که نیاز به مواد مصرفی دارند خلاص شوید. شما به مواد مصرفی مانند جوهر، اسید و پین نیاز نخواهید داشت. می توانید سر و صدای محیط کارتان را کاهش دهید.

حکایک روی استیل و فلزات بدون تماس است، فاقد قطعات متحرک است و نیازی به مواد مصرفی ندارد. علاوه بر این، کاملاً خودکار است، به این معنی که اپراتورها مورد نیاز نیستند. با فناوری لیزر، کارمندان زمان بیشتری برای کارهای دیگر دارند.

 

مارک زنی لیزر مقاوم و دائمی

 

برای دائمی بودن، علائم باید در برابر فرآیندهای صنعتی اعمال شده روی قطعه فلزی مقاومت کنند. با فناوری لیزر، علائم در برابر روش های سطحی مانند شات بلاست و پوشش الکترونیکی مقاوم هستند. بنابراین فرآیند مارک زنی لیزر فلزات می تواند در ابتدای خط تولید اجرا شود و به شما امکان می دهد الزامات ردیابی مدرن را برآورده کنید.

مارک زنی لیزر به طور مداوم کدهایی با کنتراست بالا تولید می کند. برخلاف مارک زنی نقطه ای و چاپ جوهرافشان، خوانایی کدهای شما با گذشت زمان کاهش نمی یابد. بارکدخوان ها قادر خواهند بود کدهای شما را بدون توجه به هر چیزی اسکن کنند.

 

لیزر استیل سریع

شما نمی خواهید که فرآیند مارک  زنی قطعات فلزی تان گلوگاه خط تولید شما باشد. نحوه عملکرد سیستم های لیزر فیبر ما با می تواندا کمک خطوط تولید شما باشد .

ما جزو سریعترین مراکز خدمات لیزر استیل در بازار هستیم.