ارائه دهنده خدمات برش لیزر و حکاکی لیزری 

Instagram

Telegram

حکاکی لیزری استیل

 حکاکی لیزری بر روی استیل با استفاده از دستگاه های برش و حکاکی لیزری روشی عالی برای درج متن و آرم مورد نظر روی محصول و در نتیجه اثرگذاری بیشتر می باشد. با استفاده از خدمات حکاکی لیزری بر روی استیل می توان بر روی طیف وسیعی از محصولات از جنس استیل ، عمل حکاکی لیزری را با ظرافت بسیار عالی انجام داد.

مرکز تخصصی  پرهام لیزر، با بهره مندی از افراد متخصص و با تجربه، با استفاده از دستگاه های حرفه ای لیزر می تواند بهترین حکاکی لیزر استیل  را به شما با مناسب ترین قیمت و زمان ارائه نماید.

حکاکی لیزری فلزات  روی استیل، آلومینیوم، آهن، مس، برنج، طلا، نقره، پلاتین و .... بصورت بسیار دقیق و ظریف قابل انجام است.

از خدمات لیزر فلزات  برای کاربردهای زیر استفاده می شود:

-    فلش مموری
-    موبایل
-    تجهیزات پزشکی
-    قطعات نظامی
-    حکاکی سریال
-    فندک
-    لوله
-    قطب نما
-    وسایل اندازه گیری
-    تبلت و لپ تاب
-    زیورآلات
-    ابزار
-    قاشق و چنگال
-    حکاکی انواع طرح های مورد نظر شما روی موبایل
-    قطعات الکتریکی
-    عینک
-    اتصالات
-    یراق آلات
-    ساعت مچی

حکاکی لیزری بر روی استیل


فلز استیل یکی از پر مصرفترین فلزات مورد استفاده در صنایع مختلف میباشد.
این فلز معمولا در دو نوع استیل نگیر و استیل بگیر و طرحهای مختلف از جمله مات، خشدار، براق، طلایی و دودی کاربردهای بسیاری دارد.
تجربه ما در کار حکاکی لیزری استیل نشان میدهد که فلز استیل به دلیل جذب لیزر بالا یکی از بهترین فلزات برای حکاکی میباشد که با تنظیم توان و سرعت دستگاه لیزر طیف وسیعی از حکاکی سطحی تا حکاکی عمیق را میتوان روی این فلز پرکاربرد بدست آورد.
یکی از عوامل مهم استفاده از استیل در صنایع مختلف مقاومت در برابر خوردگی این فلز در شرایط آب و هوایی و دمایی مختلف میباشد. که دلیل اصلی این موضوع بکار بردن عنصر کربن و کروم در آلیاژ استیل میباشد.
از جمله موارد پرکاربرد حکاکی لیزری استیل، حک بر روی قطعات صنعتی مختلف، ساخت پلاک مشخصات فنی دستگاه و پلاکهای تبلیغاتی میباشد.
مجموعه پرهام لیزر با بهره گیری از دستگاه های بروز حکاکی لیزر فلزات و نیروهای متخصص شرایط ارائه کار با کیفیت و سرعت بالا در تیراژهای مختلف را برای مشتریان عزیز فراهم آورده است.